Bardzo często stosowany przez firmy element promocji podczas trwania różnego rodzaju konferencji, prezentacji i szkoleń, doskonały dodatek do materiałów reklamowych.

Do najbardziej popularnych systemów należą roll-upy i ścianki wystawiennicze.

Są łatwe w montażu, lekkie, a po złożeniu zajmują mało miejsca, dzięki czemu mogą być transportowane nawet w niewielkim samochodzie osobowym.

Składa się z grafiki o wymiarach 85 x 200 cm wyciąganej z kasety z systemem samozwijającym oraz solidnej, aluminiowej konstrukcji opartej na lekkich rurkach, łatwych w montażu.

Jego rozłożenie zajmuje dosłownie kilkanaście sekund i może to zrobić każdy.

Roll-up najczęściej używany jest jako element promocyjny na targach i w trakcie prezentacji.

W porównaniu do roll-upu, jest zdecydowanie większym typem systemu wystawienniczego.

Najczęściej stanowi tło dla stoiska w czasie targów lub podczas sprzedaży bezpośredniej.

Mimo pokaźniejszych rozmiarów, po złożeniu wcale nie zajmuje dużo miejsca.

Jest lekka i łatwa w transporcie, co ułatwia szybkie przenoszenie ścianki między kolejnymi punktami na mapie promocji firmy.

Nieco szerszy od standardowego roll-upu, ale dzięki temu na grafice 100 x 200 cm można zawrzeć więcej informacji i zwiększa się powierzchnia reklamowa.

Również składa się ze zwijanego w rulon wydruku, kasety, do której się go chowa oraz lekkiego i łatwego w transporcie stojaka.

Całość mieści się w wygodnej w transporcie tubie ochronnej, którą, dzięki specjalnym paskom, można przenosić na ramieniu.

Wybierz parametry:
cm
cm

Typ produktu:

0,00 zł

/

brutto / netto
Powierzchnia do wyceny: 1

Oferowane w naszym sklepie roll-upy występują w czterech modelach:

- ECONOMIC – to ekonomiczny rodzaj systemu wystawienniczego, składający się z aluminiowego stelażu i kasety, do której chowa się grafika z nadrukiem. Ma dwie obrotowe nóżki, które zwiększają stabilność konstrukcji.

- STRONG – nieco droższy model, ale również bardzo popularny. Wyróżnia się wąską podstawą z uniwersalną listwą zatrzaskową oraz elastycznym masztem. Również wyposażono go w dwie obrotowe nóżki, które uniemożliwiają przewrócenie się roll-upa.

- EXCLUSIVE – elegancka kaseta z szeroką elegancką podstawą bez dodatkowych nóżek. Grube mocne aluminium gwarantuje stabilność i podwyższoną trwałość. Tyczka nie wystaje ponad grafikę co daje estetyczny wygląd roll-upa.

Niezależnie od opcji, na którą zdecyduje się Klient, otrzyma on w komplecie elegancką, transportową torbę. Ułatwi ona przenoszenie produktu i zapobiegnie szybkiemu niszczeniu materiału.

Ścianka wystawiennicza będąca w ofercie sklepu to natomiast model PEGASUS. Jest to duży, napinany baner, rozwijany pomiędzy dwoma teleskopowymi masztami. Umożliwiają one łatwą regulację wysokości ścianki, a aluminiowa rurka utrzymująca wydruk pozwala także na swobodne dostosowanie jej do szerokości przygotowanej grafiki. Cała konstrukcja jest bardzo lekka i łatwa w montażu, a jej elementy po złożeniu mieszczą się w jednej, wygodnej w transporcie torbie.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Dowiedz się więcej Zamknij